Hakkımızda

Hakkımızda

Maya markası adı altında 1994 yılında kurulmuş olan Mayapaz Endüstriyel Mutfak, kurucularının sektörde daha önceden edinmiş oldukları bilgi, tecrübe ve deneyimlerinin birikimleri ile güçlü ve sağlam bir altyapı üzerine kurulmuştur. 

Üretimde çok uzun yılların tecrübesini gelişen teknolojileriyle harmanlayan Maya, müşterilerine kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır.

2005 yılından sonra oluşturduğu Mayapaz markası ile daha dinamik ve daha gelişimci bir imalat sürecine giren işletmemiz, sürekli yeni ürünler geliştirerek, size daha iyi hizmet etmek için çalışmaktadır. Yenilikçi çizgisini, kaliteden ödün vermeden koruyan Mayapaz, siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Mayapaz, mutfak alanında uzman mühendislerin, uzun ve titiz çalışmalarıyla elde ettiği mutfak makinelerini ve projelerini, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak üretime geçirmektedir.

Sektöre ilk adım attığı zaman, ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini, üstün kalite prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen Mayapaz, bugün ise geçmişte belirlediği hedeflere ulaşmış olmanın güveni ile sektör liderliğini ele almış bir firma olmayı amaçlamaktadır. Mayapaz imzasıyla sunulan her ürün, sizlere kalitenin keyfini ve rahatlığını yaşatacaktır.

Mayapaz ailesi, insana topluma ve çevreye saygılı, yenilikçi bir kalite politikası benimsemiştir.

Mayapaz, tarafından üretilen tüm donanımlar, size ulaşıncaya kadar bir dizi kalite kontrol işleminden geçirilmektedir. Şirketimiz sahip olduğu TSEK, TSE, ISO 9001 kalite belgelerine uygun olarak ve CE normlarına göre; üretim öncesi parça kontrolü, üretim aşaması ve üretim sonrası dayanıklılık, performans ve güvenlik testlerine tabi tutulmaktadır.

Tüm bu kalite kontrol aşamalarının sonuçları uzmanlar tarafından incelenmektedir. Elde edilen veriler rapor haline getirilerek işletmemiz bünyesinde arşivlenmektedir.

Yurtiçinde bayilikler ve şubelerimiz aracılığı ile tüketicilere arz edilen ürünlerimiz her geçen gün daha geniş kitlelere seslenmektedir. Kalitesinin yanında satış sonrası hizmetleri ile öne çıkan Mayapaz teknik destek ve danışmanlık hizmetleri ile sektörde alışılmışın dışında bir pazarlama konsepti ile ürünlerini sunuyor. 

Yurtiçi pazarda bilinen ve tercih edilen bir marka haline gelen Mayapaz, yurt dışında da gelişimini sürdürmektedir. Nitelikli işbirlikleri ile oluşturulan yurt dışı satış noktaları her geçen gün artmaktadır. Hedef, dünyanın her bölgesinde Mayapaz markasının tercih edildiği mutfaklar kurmaktır. Sahip olduğumuz vizyon ve gelişim trendimiz bu hedefimize ulaşma konusunda bizleri motive eden en büyük gücümüzdür.